Bolest paty a chodidel


Je to nepříjmená bolest, ale umíme vám poradit.

Popraskaná chodidla a paty

Vaše pokožka je lidský štít, který vás chrání proti nečistotám a infekcím. Ovšem pokud je kůže popraskaná nebo poškozená, tak tuto funkci nemůže pořádně plnit. Popraskaná chodidla na nohách nejsou ničím příjemným.

Objevte

Popraskaná chodidla: Nejčastější příčiny

Popraskaná chodidla a paty mohou mít několik různých příčin. Nejčastěji se jedná o nedostatek vlhkosti nebo špatně zvolenou obuv.

Objevte

Popraskaná chodidla: Rychlé řešení na léto

Pokud máte popraskaná chodidla a příchod léta se kvapem blíží, můžete být ve stresu. Ovšem nemusíte se bát, protože Scholl vám poradí, jak sis tím poradit a moci v klidu opět nosit otevřenou obuv

Objevte

Jak se nejlépe vypořádat s popraskanými chodidly

Popraskaná kůže na chodidlech je problémem mnoha lidí, příčin vzniku je mnoho. Díky Scholl vám ukážeme nejlepší způsob léčby popraskaných chodidel a jak těmto problémům předcházet.

Objevte

Není potřeba se bát podpatků!

Ať už máte popraskané paty nebo malé trhlinky na vašich chodidlech, nemusíte zoufat, vždy s tím můžete něco dělat. Níže vám poradíme jak na to, aby vaše chodidla byla krásná a měkká.

Objevte

Jak bolest paty může ovlivnit i bolest zad

Bolest paty není ničím příjemným, ale co když se do toho ještě připojí další bolesti. Může se jednat především o bolest zad. Případné rady a doporučení, jak tomu předcházet se dozvíte níže.

Objevte

Vše o bolesti paty

Když vás začnou bolet paty, může to být velké narušení vaší denní rutiny, obzvláště pokud žijete rušným a aktivním životem. Naštěstí existují způsoby, jak bolest paty léčit tak, že se zase rychle postavíte zpět na nohy.

Objevte

Deset kroků, jak se vyhnout bolesti pat při chůzi

Podívejte se na deset našich nejlepších tipů jak si pomoct při léčbě bolesti paty a vyhnout se tak opakované bolesti při chůzi.

Objevte

Můžou být vaše boty příčinou bolesti pat?

Přečtěte si více o tom, jak různé typy bot mohou způsobovat bolest paty a co můžete dělat pro to, abyste se s tímto problémem vypořádali.

Objevte