Bradavice a kuří oka

Jak na odstranění kuřího oka

Kuří oka na chodidlech jsou malé a tvrdé kruhy na kůži, které jsou velice citlivé a které vznikají nadměrným otlačením uvnitř boty.

Objevte

Odstranění bradavic na noze: Co byste měli vědět

Bradavice jsou malá a často ztvrdlá kolečka na pokožce. Mohou se objevovat i na rukou, ale mnohem častější je jejich výskyt na nohách.

Objevte

Jak předcházet vzniku kuřího oka na noze

Kuří oka vznikají na noze v důsledku dlouhotrvajícího a nadměrného tlaku na kůži. Existuje řada důvodů, proč tomu je, ale nejčastěji se jedná o těsnou, nevhodnou obuv.

Objevte

Jak úspěšně léčit plantární bradavice

Máte-li bradavice, rozhodně nejste jediní, tento problém postihne každého minimálně jednou za život a někoho dokonce i častěji. Níže najdete naše tipy, jak umět bradavice efektivně léčit.

Objevte

Kuří oko: Fakta a snadné odstranění

Kuří oka na chodidlech jsou často bolestivé a velice nevzhledné výstupky na kůži. Nejde ale o nic strašného, odstraňování kuřího oka na noze není příliš složitý proces a Scholl vám perfektně poradí jak na to.

Objevte

Jak se zbavit plantárních bradavic – krok za krokem

Během života se skoro každý z nás potká s bradavicemi na noze. V tomto článku vám podáme několik důležitých faktů, jak si s tím poradit a jak odstranit bradavice natrvalo.

Objevte
 

Vyrazte na party klidně i v botách na podpatku

Vysoké boty na podpatku jsou oslňující, ale jsou na ně připraveny i vaše nohy? Toho se ale se Scholl nemusíte obávat a určitě si vezměte ty boty, které chcete, a na velikost podpatku se nedívejte.

Objevte

Kuří oko na noze: Příčiny a prevence

Koří oko je ztvrdlá malá část kůže v okolí prstů. Může se vytvořit v důsledku nadměrného otlaku uvnitř boty anebo třením ponožky v obuvi.

Objevte

Kuří oko: Léčba a postup

Existuje několik různých způsobů, jak léčit kuří oko na noze. Rozhodujícím faktorem léčby je rozsáhlost problému. Bez ohledu na závažnost, Scholl vám vždy poskytne dostatečné řešení, na které se budete moci spolehnout.

Objevte

Bradavice

Bradavice mohou být nepříjemná mrzutost. Vypadají jako malé bouličky na kůži, rukou a chodidlech, liší se svým vzhledem a mohou se vyvinout jednotlivě nebo ve skupinách.

Objevte

Veruky

Veruka (lékařský název verruca pedis) je specifický typ bradavice, který se objevuje na chodidlech. Stejně jako běžné bradavice, jsou i veruky neškodné a často přirozeně odezní, ale může se stát, že začnou bolet ...

Objevte