Dokonalé nehty


Pravidelná péče o nehty se vyplatí.

Léčba plísně nehtů: Co je potřeba znát

Plíseň nohou, neboli mykóza není ničím výjimečným. Nejčastěji postihuje prsty na nohou. Jakákoliv plíseň má počáteční příznaky jako je pálení nebo svědění. Prsty u nohou jsou pro tyto houbovité plísně ideální.

Objevte

Jak bojovat proti mykóze nohou?

Určitě se mnozí z vás opakovaně potýkáte s mykózou nohou. Nezoufejte. Poradíme vám, jak efektivně předcházet těmto plísňovým onemocněním, a také, jak je případně léčit. 

Objevte

Nejčastější příznaky plísňové infekce nehtů

Plísňová infekce nehtů je nepříjemná a často i těžko odstranitelná záležitost, na kterou byste si měli dávat pozor. Pokud dokážete zachytit již první příznaky tohoto onemocnění, tak máte daleko větší šanci na úspěšné vyléčení. 

Objevte

Jak se vyhnout plísňové infekci nehtů

Plísňovou infekci nehtů ovlivňuje množství keratinu v lidském těle a přítomnost plísní na nehtech. Příznaky této infekce se mohou nejdříve vyskytovat

Objevte

Typy plísňových infekcí nohou

Existují dva základní typy plísní nohou. Zpočátku se může jevit, že spolu úzce souvisí, ale nenechte se mýlit. Níže se v našem průvodci na tento problém zaměříme více z blízka a řekneme vám naše doporučení a postupy u případné léčby.

Objevte

Trocha historie o úpravě a kráse nehtů

Mít okouzlující manikúru a pedikúru už je pro mnoho žen samozřejmostí i zálibou. Pojďme se ovšem podívat i trochu do historie, jak tomu bylo dříve a jaké jsme měli možnosti úpravy nehtů a proč je to dnes tolik trendy? 

Objevte

Zlomený nehet – co dělat?

Zlomený nehet všichni známe. Je to velmi nepříjemné a mnohdy i bolestivé. Poradíme vám jak na to, když už se vám něco takového stane.

Objevte

Léčba plísně nehtů: Příčiny a prevence

Mykóza na nehtech vzniká z přemnožení infekce na anebo pod nehtem samotným. Ačkoliv z počátku se nemusí jednat o nic vážného, tak to určitě nepodceňujte.

Objevte

Tipy pro krásné nehty

Každý, kdo chce mít nehty, které může bez problémů ukázat na odiv světu, musí počítat s tím, že péče o ně nebude jednoduchá. Přečtěte si pár našich nejlepších tipů, jak mít krásné nehty, za které se nebudete stydět.

Objevte