Krásné nohy

 

Pedikúra, kterou si můžete udělat sami, je dokonalým časem relaxace a péče o vaše tělo, kdy můžete ze své koupelny udělat místnost pro vlastní rozmazlování! Dopřejte svým prstům na nohou jednou týdně trochu lásky.


1. Příprava předem

Připravte si vše, co budete potřebovat pro vaši pedikúru, na jedno místo a dejte si do koupelny nízké pohodlné sedátko. Pokud chcete poslouchat hudbu, jedná se o skvělý čas pro relaxaci s vašimi oblíbenými písničkami.

 

2. Jemnost 

Nyní si udělejte pohodlí a naneste exfoliační krém pro exfoliaci a regeneraci pokožky. Nechte tento krém na vaší kůži zaschnout, poté očistěte (pemzou) zaschlou směs. Jemně odstraňte všechny částice odumřelé pokožky.

3. Rozmazlujte se 

Aby vaše nohy byly ještě měkčí, ošetřete si je pomocí Velvet Smooth elektrického pilníku. Jeho zdokonalené mikroválečky jemně odstraní plošky ztvrdé kůže a zanechají vaše nohy krásné a hladké.

4. Tvarování

Dopřejte svým nohám rychlou lázeň v teplé vodě. Následně vytřete svou pokožku ručníkem dosucha. Poté si sestříhněte změklé nehty a pilníkem ošetřete rohy. 

 

5. Čistá slast

Použijte Scholl Dry Skin Instant Recovery Cream (Instantní regenerační krém pro suchou pokožku) pro jeho speciální hydratační účinky a pečlivě jej vmasírujte do svých nohou. Nezapomeňte na oblast mezi vašimi prsty!

6. Ošetření  

Máte-li kuří oka, je načase použít Pero na kuří oka 2 v 1 * – neboť vám pomůže mechanicky odstranit povrchovou vrstvu kuřích ok.

7. Dokonalé nehty

Použijte lak na nehty. Začněte transparentním základním lakem. Pro dosažení dokonalého výsledku použijte oddělovače prstů.

8. Více barvy!

Přidejte svou oblíbenou barvu tak, že budete dělat dlouhé tahy štětečkem od dolního středu vašeho nehtu směrem ke špičce prstu. Poté pokračujte tahy ve směru doprava a doleva. Vaše nohy budou vypadat nádherně!