Perfektní nohy po dovolené

 

Na své nohy se často zaměřujeme před dovolenou, ale po zbytek roku nám na ně moc času nezbývá.Ukážeme vám proto nějaké tipy, jak svým chodidlům dopřát perfektní relax, aby byly po dovolené odpočaté a znovu připravené na denní pracovní zátěž.

Péče o nohy je velice důležitá především, pokud se vrátíte z letní dovolené, kde jste byli u moře, na plážích atd. Pokožku je potřeba opět dostatečně hydratovat.

Pokud jste třeba chodili během dovolené bosí, můžete mít popraskaná chodidla nebo paty. Během dovolené si také obléknete botičky, které tolik nenosíte, a hrozí vám riziko vzniku různých otlačenin, mozolů atd.

Exotická dovolená je lákadlem pro mnoho lidí, ale připravte se na vysokou vlhkost a teplo. Pro chodidla to není úplně nejkomfortnější, hrozí vám různé mykózy nebo infekce. Proto péči o chodidla určitě nezanedbávejte.

Připravit, pozor, pedikúra
Během dovolené se nechceme zabývat ničím takovým jako je pedikúra. Ovšem po návratu je potřeba se o svá chodidla řádně postarat. Nemusíte se ale bát, že by se jednalo o něco zdlouhavého nebo náročného. Díky Scholl Velvet Smooth to bude velice příjemná záležitost. Jedná se o pohodlný způsob, jak se zbavíte odumřelé a ztvrdlé kůže na chodidlech. Následně budete mít chodidla krásně měkká, krásná a zdravá.

Tento elektrický pilník na chodidla je snadné používat po celý rok. Je to rychlé, efektivní a bez bolesti, protože pilník má možnost tří nastavitelných brusných hlavic podle hrubosti, úspěch je tak zaručen.

Po exfoliaci pokožky můžete také použít Scholl Velvet Smooth esenciální hydratační krém, který vám pokožku krásně zklidní a hydratuje. Krém obsahuje výtažky kyseliny hyaluronové, zeleného kaviáru a pentavinu, které rychle obnovují podrážděnou pokožku.

Pravidelná péče růže přináší
Je to snadné, jen to chce trochu vůle, protože díky Scholl můžete mít krásné a hebké nohy. Díky pravidelné péči o chodidla uvidíte pozitivní výsledky během chvíle. Hned se budete cítit lépe a sebejistě.