Krásné nohy


Každá žena chce mít dokonalé nohy přeci.

Tipy pro krásné a zdravé nohy

Každý z vás má rád léto, protože si můžete obměnit šatník a stejně tomu je i s obuví. Můžete začít nosit otevřené a pohodlné boty. 

Objevte

Jak mít stále krásné nohy

I když zrovna nemusí být léto, máme pro vás 6 skvělých tipů, jak  mít stále perfektní a krásné nohy. Nejenom v létě můžete ukazovat nohy.

Objevte

Způsoby, jak chránit vaše chodidla

Většina z vás se už určitě setkala s pojmem plísňové infekce nohou nebo také s pojmem mykóza nohou. Bohužel tento problém ovlivňuje skoro každého desátého člověka.

Objevte

Jak mít zdravě vypadající a hydratované nohy

Pro vaše nohy určitě není dobré, pokud máte celý den na nohou zimní boty, večer si vezmete střevíčky na ples a ráno boty na běhání.

Objevte

Udržte si nohy krásné a hebké

Léto je jedním z nejlepších období v roce. Přináší s sebou teplé dlouhé večery, chutné jídlo, spoustu venkovních aktivit a hlavně období volna.

Objevte

Význam pravidelné péče o chodidla

Pro zdraví a krásu vašich nohou je potřeba umět se správně a pravidelně o své nohy starat a nezapomínat na to. Měla by to pro vás být každodenní rutina.

Objevte

Péče o nohy – kosmetické mýty

Krásně a zdravě vypadající nohy chce mít zajisté každý. Je potřeba tomu něco málo obětovat a my vám poradíme naše nejlepší tipy a triky, jak si to usnadnit a zároveň být efektivní v péči o nohy.

Objevte

Rozmazlujte vaše nohy před spaním

Umět se rozmazlovat na dobrou noc je vždy příjemné, my se ale budeme bavit o tom, jak umět rozmazlovat i své nohy, aby si perfektně odpočinuly a na další den byly připravené v plné kondici.

Objevte