Význam pravidelné péče o chodidla

 

Pro zdraví a krásu vašich nohou je potřeba umět se správně a pravidelně o své nohy starat a nezapomínat na to. Měla by to pro vás být každodenní rutina, ať už se jedná o použití hydratačních krémů, o úpravu nehtů a jejich zastřihávání anebo o pravidelný peeling. Udržujte svoji pokožku hydratovanou a zdravou a poté budete spokojena i vy sama. Díky správné péči o své nohy budete královnou všech večírků, a to přeci stojí za to.

Každý den

Důležitá je především správná hygiena. Pokud budete na nohy nanášet mýdlo anebo sprchový gel, aplikujte jej všude i v oblasti mezi prsty. Poté mýdlo smyjte vodou a díky čisté pokožce se zbavíte i staré odumřelé pokožky. Vhodné je praktikovat pravidelně i peeling pokožky. Díky tomu budete mít pokožku krásně jemnou a hebkou.

Pro perfektní hydrataci pokožky na nohou můžete používat různé hydratační krémy. Scholl má i noční krém na hydrataci nohou, který vám hydratuje krásně pokožku, zatímco vy spíte. Denní krém Scholl aplikujte ráno anebo dopoledne, aby co nejlépe působil v průběhu celého dne a vaše nohy mohly být krásné, hydratované a jemné.

Jednou týdně

Pravidelně si zastřihávejte délku nehtů i na prstech u nohou. Četnost není třeba stejná jako u nehtů na rukou, ale přesto je vhodná, jak proti plísním na nehtech, tak i pro vaše pohodlí. Pokud si budete chtít udělat jednou týdně příjemný večer a trochu se zaměřit na pokožku na chodidlech, Scholl elektrický pilník na chodidla je tou správnou volbou. Na výběr máte mezi třemi brusnými hlavicemi, které se liší svojí hrubostí, proto si určitě vyberete pro vaše chodidla tu nejvhodnější. Díky odstraňovači budete mít s minimálním úsilím krásná a hebká chodidla.


Pravidelnou péčí o nohy předcházíte různým plísňovým infekcím a také ztvrdlé pokožce na chodidlech. Uvidíte, že péče o nohy se pro vás stane běžnou denní rutinou bez námahy a z pohodlí domova.