Pravidelná pedikúra a péče o chodidla

 
Představte si tu krásnou a klidnou chvilku, kdy jen relaxujete na lehátku a posloucháte v dálce příjemnou uklidňující hudbu. 
Co když se to ještě podtrhne kvalitním pětihvězdičkovým Spa a masáží? 

Nezoufejte, všechny tyto zážitky nemusíte prožít pouze v lázních. Chvíle pohody a relaxu si můžete dopřát také u vás doma. 
Umět zrelaxovat tělo a mysl vás obohatí a posílí na další dny, kdy se budete cítit lépe. Připravili jsme pro vás tipy a triky, jak si vytvořit takové lázeňské pohodlíčko i u vás doma.

Dopřejte si uklidňující atmosféru

Udělejte si čas a připravte si vhodnou místnost. S největší pravděpodobností se bude jednat o koupelnu. Ideální pro navození atmosféry jsou vonné svíčky, klidná hudba anebo ztlumené osvětlení. Tato klidná a příjemná chvilka vás uklidní a sníží hladinu stresu, kterou máte z běžného dne.Dopřejte si dlouhou koupel

Do horké koupele si můžete přidat různé vonné oleje a květiny. Tímto způsobem připravíte ideálně pokožku pro případné další procedury. v případě chodidel se jedná například o pedikúru. Koupel je vždy příjemnou záležitostí a je také prospěšná. Hlavním přínosem je snížení hladiny stresu , očištění těla, mysli a dobytí energie.

 

Ošetřující procesy

Existuje celá řada různých zkrášlujících procesů, jako jsou pleťové masky, peeling těla, vosková depilace, atd. 
Na péči o chodidla je přímo ideální Scholl Velvet Smooth – elektrický pilník. 


Scholl má v nabídce i další produkty pro vaše nohy. Relaxační koupel na nohy, intenzivní sérum, esenciální hydratační krém nebo noční krém na chodidla. 

Často opomíjenou částí mohou být vaše chodidla. Naučte se i jim umět dopřát relax a odpočinek. Pravidelná pedikúra, hygiena a péče o nohy se vám pozitivně vrátí. 

Váš set na pedikúru toho nemusí obsahovat mnoho, protože skoro na vše vám budou stačit nůžky na nehty a Scholl Velvet Smooth. Jedná se o odstraňovač ztvrdlé kůže, který má dokonce tři možnosti vyměnitelných brusných hlavic. Pokaždé si tedy můžete vybrat tu hlavici, která vašim chodidlům nejvíce vyhovuje.