Velvet Smooth: Elektrický pilník na chodidlaPravidelná péče o nohy je důležitá, jako prevence proti suché kůži, nebo proti vytvoření mozolů na chodidlech. 

Pro krásné a zdravě vypadající nohy vám dostatečně pomůže Scholl Velvet Smooth – elektrický pilník na chodidla*. 

Díky svému ergonomickému tvaru má výborný úchyt a je velice účinný. Máte na výběr 3 různé intenzity pro odstraňování ztvrdlé kůže. V jednoduchých krocích budete mít opět krásné a hladké nohy. 

Postup

Pro začátek si důkladně vyčistěte a poté usušte nohy. Pro zapnutí elektrického pilníku stačí pouze čtyři tužkové baterie, které dáte po odšroubování na konci rukojetě do strojku. Je to perfektní, protože nebude muset používat žádnou elektrickou přípojku. Samotná hlavice válečku je poseta velkým množstvím miniaturních diamantů, takže se nebude muset bát o výsledek. Kvalita a bezpečnost je na prvním místě. 

Před začátkem se pouze ujistěte, že máte baterky v přístroji. Stačí přiložit váleček na část těla (chodidlo, pata), u které si přejete odstranit ztvrdlou kůži a zapnout strojek. Můžete si dokonce zvolit mezi třemi druhy válečků určující tvrdost a intenzitu odstraňování kůže. Nesnažte se příliš tlačit na strojek, protože má bezpečnostní pojistku a pokud vynaložíte příliš veliký tlak, tak se zcela zastaví. Nehrozí proto žádné poranění. Nepoužívejte pilník na sedřenou, nebo špinavou pokožku.

 
Po pedikúře je vhodné dát chodidlům trochu odpočinout. Abyste zlepšily jejich hebkost a hydrataci, tak použijte Scholl intenzivní sérum, které obsahuje kyselinu hyaluronovou, zelený kaviár a Pentavitin. Vaše chodidla krásně zrelaxují. 

Doporučujeme vám pravidelné také používat Scholl Esenciální hydratační krém*, který obsahuje Hydramin, Omegu 6 a vitamíny A a E. Jeho speciální složení zanechá na vašich chodidlech pocit hebkosti po celý den.

Krém se vstřebá již za 60 vteřin. Co se děje s vašemi chodidly zatímco vy spíte? Na to Scholl také myslí. Scholl Noční maska (nemyslíme tu na obličej) dodává kůži dlouhodobou hydrataci a podporuje regeneraci během noci pomocí zvláčňujícího provitamínu B5 (Panthenol). 

Po skončení se ujistěte, že jste vypnuli elektrický pilník Velvet smooth, ať šetříte baterie. Samotný váleček se dá lehce odebrat a případně omýt ve vodě. Pro zbytek přístroje použijte pouze vlhčený hadříček.

 
To je vše, co potřebujete vědět o našem elektrickém pilníku na chodidla. Doufáme, že už žádná pedikúra pro vás nebudeš obtížná, ale spíše naopak. 

Scholl Velvet Smooth 
Scholl Esenciální hydratační krém