Do vašeho zavazadla

 

Plavky, opalovací krém, šampón, kartáček na zuby – nejzákladnější věci již máte zabalené, ale co si berete s sebou na vaše nohy? 

Na dovolené byste měli hýčkat své nohy více než obvykle. Vaše nohy mohou být vystaveny slunci, větru, písku a mořské vodě, které sice mají určité přínosné vlastnosti, ale též některé nežádoucí účinky. Navíc v létě je ten správný čas ukázat v sandálech své pěstěné nohy.

Co naše nohy potřebují na dovolené

Ještě předtím, než odjedete na dovolenou, odstraňte silnou ztvrdlou kůži vhodným výrobkem pro odstranění ztvrdlé pokožky. Slunce, mořská voda a chlór v bazénu mají tendenci dehydratovat vaši pokožku, když jste na cestách. Proto je třeba udržovat její vlhkost na správné úrovni. 

 

Bude to dovolená plná slunce, moře a relaxace?

Chůze na písku je příjemná a dobrá pro vaše klouby, ale může způsobovat ztvrdnutí vaší kůže na chodidlech. Vezměte si s sebou Scholl Cracked Heel Express Stick (Tyčinku na rozpraskané paty) a naneste jej na vaše paty, abyste zachovali jejich měkkost. Okamžitě se absorbuje a nemastí. 
Nezapomeňte si přibalit trochu krému Scholl Dry Skin Revitalising Cream (krém pro revitalizaci suché pokožky) a nanášejte jej každý večer. Jeho exfoliační mikrokrystalky proniknou pokožkou a zajistí hlubokou hydrataci na dobu 24 hodin. Jedná se o skvělý prostředek pro prevenci vysušujících účinků písku, soli a větru.

 

Nohy v pohybu

Cesta na pláž je skvělým cvičením pro vaše nohy. Zajišťuje rovněž cvičení pro vaše svaly přirozeným a zdravým způsobem.
Jdete-li tancovat nebo ven na večeři, nevzdávejte se podpatků. Vezměte si s sebou polštářky SchollParty FeetTM pro absorpci nárazů a prevenci bolesti, abyste mohli v pohodě protancovat noc.

 

Vyrazit na procházku nebo na túru? 

Nezapomeňte si přibalit Scholl Deo Fresh Step Feet sprej proti bakteriím, které způsobují zápach nohou. Navíc tento přípravek udržuje vaše nohyvoňavé po celý den, dokonce i v turistické obuvi! A po dni stráveném na túře si dopřejte ošetření nohou v relaxační lázni za použití  solí..