Vložky do bot


Zajistí vám pohodlí a uleví od bolesti.

Používáte vložky do bot?

Možná vás to překvapí, ale přibližně  polovinu svého aktivního života prostojíte na nohách. Dokonce průměrně za život člověk nachodí, tak velkou vzdálenost, jako kdyby obešel Zemi třikrát dokola. Starejte se proto o své nohy po celý život. 

Objevte

Tipy pro pohodlí vašich chodidel

Během dne mnoho lidí pravidelně pociťuje bolest pat a chodidel. Existuje mnoho způsobů, jak si s tím poradit. První možností jsou správné vložky do bot. Možná se vám to zdá zbytečné, ale opravdu vám Scholl vložky do bot uleví od bolesti. 

Objevte

Pro aktivní sportovce: Vložky do bot vám vylepší výkony

Pro aktivní sportovce, kteří jsou neustále v pohybu, by mělo jít o jednu z priorit. Je dobré nepodceňovat funkci sportovních vložek do bot, zejména při tlumení nárazů nebo pro správnou podporu vaší nohy a držení těla. 

Objevte

Vložky do bot pro každodenní nošení

Bolest paty může mít různé příčiny, ať už je to naražení, otlačení z nevhodných bot, celodenní námaha, špatné držení těla anebo špatná podpora nohy.

Objevte

Podpora vašich chodidel

 Pokud vás často bolí nohy, určitě něco není v pořádku. I když třeba máte kvalitní obuv, vložky do bot problém dokáží vyřešit. Okamžitě ucítíte větší pohodlí při každém kroku.

Objevte