Vložky do bot na každodenní nošení

Bolest paty může mít různé příčiny, ať už je to naražení, otlačení z nevhodných bot, celodenní námaha, špatné držení těla anebo špatná podpora nohy. V mnoha případech se dá správná podpora nohy lehce vyřešit používáním vhodných vložek do bot. Díky tomu ulevíte noze a chodidlu od každodenní námahy. Vložky do bot Scholl pro běžný den vytváří další tlumící vrstvu mezi vaším chodidlem a zemí. Díky kvalitnímu provedení vložek předcházíte bolesti paty a případně dalším negativním faktorům týkajících se únavy chodidel atd.

Proč jsou vložky do bot vhodné?

Vložky tlumí veškeré vaše došlapy a dělají správnou podporu noze a chodidlu. Na tento komfort se velice dobře a rychle zvyká[1]. Aby vložky pasovaly dobře do bot, můžete je různě přizpůsobit a zastřihnout.

Pro koho jsou vložky do bot vhodné?

Většinu našeho aktivního života jsme na nohách, je proto potřeba umět se o ně patřičně starat a umět jim odlehčit. Takové vložky do bot ulehčí vašim chodidlům, svalům, páteři, ale i kostem v průběhu celého náročného dne. To, že skoro 60 % života strávíme na nohách, by se dalo průměrně spočítat, jako kdybychom třikrát obešli planetu Zemi. Takže vložky do bot jsou vhodné pro každého, pro odlehčí vám od nárazů, otlaků a poskytnou vám pružnost a flexibilitu.

Scholl vložky na běžný den

Vložky do bot Scholl GelAktiv jsou vyráběny ve třech variantách pro běžné nošení na každý den do neformální obuvi. Díky nejnovějším technologiím mají vložky různé gelové prvky pro lepší odpružení a pro podporu nohy. Především jsou určené těm, kteří tráví většinu dne na nohou například v zaměstnání.

Vložky Scholl vám také uleví od bolesti paty pomocí speciálního tlumení v této oblasti. Další tlumící prvky jsou v přední části, v oblasti prstů a nášlapové části na chodidle. Vložky jsou omyvatelné, snadno udržovatelné, přesto doporučujeme používat je max. 6 měsíců a poté vyměnit za nové.

[1] https://www.youtube.com/watch?v=H9TL7Icptvw