Zachování krásy vašich nohou

Relaxujte!

Udělejte si zaslouženou přestávku po dlouhém dni a dopřejte svým nohám skutečnou péči – vždyť pracovaly zrovna tak pilně jako vy! Exfoliační přípravek pro suchou pokožku ideálně s přírodní pemzou a ovocnými kyselinami odstraní odumřelé kožní buňky a zajistí měkkost vaší pokožky.

 

Intenzivní hydratační krém

Hýčkejte se

Využijte náš Velvet Smooth™ elektrický pilník pro vytvoření vlastního zážitku z pedikérského salonu v pohodlí vašeho domova. Užijte si požitek z krásných a dokonale ošetřených nohou.

 

Expresní odstraňovač ztvrdlé kůže

Měkčí než kdy jindy

Udržujte své nohy hedvábně jemné díky našemu regeneračnímu krému pro suchou pokožku Dry Skin Intense Recovery Cream (Intenzivní hydratační krém) : jedná se o lehký krém, který se okamžitě vstřebává a není mastný.

 

Intenzivní hydratační krém

Noste podpatky

Chcete celý večer strávit ve společnosti mimo domov? Nevzdávejte se vysokých poplatků. Vyzkoušejte naše polštářky Scholl Party FeetTM pomáhají zabraňovat bolesti bříšek prstů vašich nohou.

 

Ultratenké Gelové polovložky

Než odejdete

Pokud se chystáte do společnosti, nezapomeňte si vzít s sebou nožní deodorant Fresh Step Scholl. Stříkněte si jej na vaše nohy, abyste neutralizovali veškeré nepříjemné pachy.

 

Deodorační sprej do bot

Střídání teplé a studené vody

Pro završení své běžné péče o krásu střídejte proudy teplé a studené vody, abyste podpořili krevní oběh.

Masáž na dobrou noc

Zakončete svůj den masáží nohou na lůžku, aby se vaše nohy cítily v teple a byly v době vašeho spánku uvolněné.