Ztvrdlá kůže


Předcházejte ztvrdlé kůži na chodidlech.

Ztvrdlá kůže na chodidlech

V létě se každý z vás rád pochlubí, pokud máte krásné nohy. Během každého dne své nohy velice zatěžujete a proto je potřeba nezapomínat na jejich péči. 

Objevte

Nejefektivnější odstraňovač ztvrdlé kůže

Ztvrdlá kůže na chodidlech může být problémem, který navíc můžou zhoršit i popraskané paty. Následná chůze v podpatcích pak není ničím příjemným. Naštěstí pro vás máme Scholl, který vám dokáže rychle a efektivně pomoci.

Objevte

Proč odstraňovat ztvrdlou kůži na chodidlech

Naše nohy používáme denně a často jim na oplátku nevěnujeme takovou péči, kterou si zaslouží. Nemyslíme pouze estetickou krásu vašich nohou a chodidel, ale hlavně jejich zdraví. 

Objevte

 

Je na čase dát sbohem suché kůži na chodidlech

Mnoho lidí trpí suchou kůží na nohou, protože na chodidlech oproti jiným částem těla nemáme tolik potních žláz, které by pokožku hydratovaly.

Objevte

 

Péče o nohy i přes noc

Než půjdete do postele, nejspíše provedete vaši noční rutinu, jako je odlíčení atd., proč ale nedopřát i péči svým nohám. Není to vůbec obtížné a vaše nohy si to zajisté zaslouží.

Objevte

Mozoly na chodidlech

Délka života si samozřejmě bere svoji daň a u nohou a pokožky tomu není jinak. Kůže na nohách má i vlastní obranné mechanismy, které je ale třeba posilovat, vaše nohy si to zaslouží.

Objevte

Ztvrdlá pokožka na chodidlech - fakta

Ztvrdlá pokožka může být dost nepříjemná, proto je vhodné o tomto problému vědět alespoň základní fakta. Máme pro vás pět prvotních indicií, abyste tento problém včas rozpoznali a abyste věděli co s ním.

Objevte

Svědění chodidel

Z nějakého důvodu vás svědí nohy a vy nevíte, čím to může být? Díky dostatečné pozornosti a péči o nohy vám poradíme, jak si s tím poradit. Nejčastěji se jedná o suchou pokožku, každodenní péče o chodidla je nezbytná.

Objevte

Nenošení ponožek – špatný trend

Mnoho lidí kvůli módě nebo velkému teplu schválně nenosí ponožky v botách. Přesvědčíme vás ale, že nenosit ponožky vám spíše uškodí a poradíme vám, jak si své nohy lépe chránit.

Objevte