Péče o nohy i přes noc

 

Než půjdete do postele, nejspíše provedete vaši noční rutinu, jako je odlíčení atd., proč ale nedopřát i péči svým nohám. Není to vůbec obtížné a vaše nohy si to zajisté zaslouží.

Následující den pak uvidíte, jak se vaše chodidla budou cítit jako nová, a pro vás to bude perfektní začátek dne. Máme pro vás návod, jak si umět poradit se ztvrdlou pokožkou a ani vás to nebude stát moc času a námahy.

Proč je noc správný čas na péči o chodidla?
Pokud jste na nohou celý den, je zcela přirozené, že máte unavená chodidla a nic není lepšího, než když jim dopřejete chvilku odpočinku a relaxace. Proto existují noční krémy na nohy, které vaše nohy perfektně hydratují a uleví jim od náročného dne.

 

 První krok
Důležitým startem je vždy čistota, takže po každém dni si nohy pořádně omyjte a také vysušte, a to i v oblasti mezi prsty. Během dne se vám noha zapotí, proto je potřeba zbavit se veškerých baterií, které vám na ní vznikly během dne.

V dalším kroku je dobré zbavit se staré a ztvrdlé pokožky na chodidlech. Vaše chodidla díky tomu budou krásně měkká, čistá a předejdete tím pak případným dalším problémům.

Ideálním pomocníkem na odstranění této ztvrdlé pokožky je Scholl Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla, který má na hlavici diamantové krystalky a je velmi jemný a efektivní. K dostání jsou i  náhradní hlavice s různou drsností, takže se nemusíte obávat, že by vám strojek ublížil, či poranil chodidla.

Po této proceduře si můžete naložit chodidla do horké koupele, kam přilijete i trochu přípravku Scholl Velvet Smooth Koupel na nohy. V teplé vodě chodidla perfektně zregenerují a pokud pak ještě použijete Intenzivní sérum, opět získají krásný vzhled, měkkost a odolnost. Sérum obsahuje výtažky ze zeleného kaviáru, moře ale také vitamín E, který krásně nohy uvolní a vyčistí.

Řekněte sbohem suché pokožce na chodidlech

K správnému hýčkání vašich nohou je zapotřebí je i dostatečně hydratovat. Pokud jim dopřejete horkou koupel, voda kůži vysuší a měli byste je proto pořádně hydratovat.

Noční krém pro nohy Scholl Velvet Smooth je ideální pro vyrovnání hladiny vlhkosti pokožky, a proto jej aplikujte vždy po proceduře na nohy. Krém uvolní ztuhlé svaly a dopřeje potřebnou hydrataci a úlevu pokožce. Nezapomeňte ani na pořádné promazání v oblastech okolo prstů, protože kůže na chodidlech je až desetkrát silnější než na jiných částech těla. Hydratace je proto potřebná a vždy používejte kvalitní hydratující krém.

Krém aplikujte před spaní, kdy se během noci krásně vstřebá.

Ráno se probudíte a vaše nohy budou jemné a odpočaté. Prostě perfektní začátek dne, nemyslíte?