Krása


Jak mohu mít vždy hladké nohy?

Pro lesklé a hladké nohy zkuste použít exfoliační krém pro odstranění odumřelých buněk a stimulaci obnovy buněk. Pokud byste chtěli odstranit ztvrdlou odumřelou kůži, použijte krém s kyselinou salicylovou. Pro odstranění tvrdé kůže a mozolů můžete rovněž zkusit po lázni nohou použít pilník. Nepilujte však příliš silně, neboť byste mohli podráždit novou kůži, která se vytváří pod touto zrohovatělou kůží.

Intenzivní hydratační krém

Co způsobuje ztvrdlou kůži?

Silná tvrdá kůže na vašich nohou se tvoří soustavným tlakem, který je způsobován chůzí a dřením o vaše boty. Když kůže zesílí, může způsobovat mozoly, které mohou být obtěžující a nevzhledné. Pro jejich odstranění použijte náš Velvet Smooth – jeho zdokonalené mikroválečky zajistí, že se vaše nohy budou cítit nádherně měkké.

Expresní odstraňovač ztvrdlé kůže

 

Jedná se o zdravotnický prostředek. Vždy si pečlivě přečtěte upozornění a návod k použití.

Jakým způsobem mohu zastavit vysychání pokožky?

Jestliže trpíte na suchou pokožku nebo popraskané paty, vyzkoušejte rychlé a účinné ošetření s použitím krémů na bázi keratinu. Keratin je přírodní bílkovina přítomná v lidském těle, která pomáhá procesu obnovení pokožky a vytváří přirozenou bariéru. Ošetření můžete zakončit použitím jemného a přesto účinného pilníku.

Krém na popraskané paty K+