Péče


Jak mohu zabránit nepříjemným pachům nohou?

Abyste zamezili nepříjemným důsledkům nadměrného pocení, noste ponožky vyrobené z přírodních materiálů (např. bavlny) a boty, které umožní vašim nohám dýchat, čímž dojde k omezení růstu plísní a bakterií, které způsobují nepříjemné pachy. Dalším způsobem, jak zabránit nepříjemným pachům, je použití antibakteriálního deodoračního spreje. Pokud budete trpět silným pocení, může vám sice krém proti pachu pomoci, avšak stejně tak je důležitá i hygiena bot. Zkuste použít deodorant ve spreji pro boty nebo stélky, který je vyroben s použitím aktivního dřevěného uhlí, jež vám pomůže odstranit nepříjemné pachy.

Antiperspirant - sprej na nohy

Jakým způsobem si mám ošetřit kuří oka?

Používejte pohodlné boty, které v prvé řadě zabrání tvorbě kuřích ok. Jestliže se již kuří oko vytvořilo, můžete jej buď odstranit nebo si pomoct ulevit od bolesti.t. Vyzkoušejte výrobky na bázi kyseliny salicylové, jako např. náplasti, tekuté přípravky nebo krémy pro odstranění. Po lázni vašich nohou použijte rovněž pilník. Pro úlevu od bolesti a omezení nepohodlí způsobeného třením a drhnutím použijte ochranné náplasti na bázi filcu, latexu nebo gelu.

Pero Scholl Express na kuří oka 2 v 1

 

 

Jedná se o zdravotnický prostředek. Vždy si pečlivě přečtěte upozornění a návod k použití.

Jak se mohu zbavit puchýřů?

Puchýře jsou způsobeny třením, které vzniká například při běhání nebo nošením nových bot. Za běžných okolností se objevují na chodidlech nohy a na prstech nohou. Náplasti na puchýře* chrání, poskytují úlevu a pomáhají při hojení puchýřů.